2018 Spotswood 1
2017 Wyndhamvale
2016 Melbourne University*

*Combined WRFL/EDFL Competition

2018 Altona
2017 Altona
2016 St Bernard's
1991 Hoppers Crossing
1990 Hoppers Crossing
1989 Hoppers Crossing
1988 St Albans
1987 St Albans
1986 St Albans
1985 St Albans
1984 Deer Park
1983 West Footscray
1982 West Footscray
1981 Spotswood
1980 Spotswood
1979 West Footscray
1978 Deer Park
1977 Braybrook
1976 Braybrook
1975 Albion
1974 Albion
1973 West Footscray
1972 Footscray 4th
2018 Spotswood
2017 Spotswood
2016 Caroline Springs
1990 Albion
1989 North Sunshine
1988 Yarraville Boys/St Bernard's
1987 Hoppers Crossing
1986 Sunshine Heights
1985 A.N.B.Y
1984 St Bernard's
1983 Braybrook
1982 Sunshine YC
1981 Wembley Park
1980 Sunshine YC
1979 Parkside
1978 KYMCA
1977 A.N.B.Y
1976 Yarraville Boys
1975 Parkside
1974 KYMCA
1972 Braybrook
2016 Newport Power
2015 St Bernards
2014 Yarraville Seddon
2013 Altona Juniors
2012 Williamstown Juniors
2011 Altona Juniors
2010 Hoppers Crossing
2009 Williamstown Juniors
2008 St Bernards
2007 Werribee Juniors
2006 Altona Juniors
2005 Hoppers Crossing
2004 Werribee Juniors
2003 Werribee Juniors
2002 Spotswood
2001 St Bernards
2000 Spotswood
1999 St Bernards
1998 Werribee Juniors
1997 Werribee Juniors
1996 St Bernards
1995 St Albans
1994 St Bernards
1993 St Bernards
1992 Werribee Juniors
1991 Werribee Juniors
1990 St Bernards
1971 Altona NBY
1970 Spotswood
1969 Spotswood
1968 Spotswood
1967 Spotswood
1966 Seddon
1965 Seddon
1964 Spotswood
1963 Spotswood
1962 Spotswood
1961 FFC 4ths
1960 Spotswood
1959 Spotswood
1958 FFC 5th XVII
1957 FFC 5th XVII
1956 FFC 5th XVII
1955 FFC 5th XVII
1954 West Footscray
2015 Yarraville Seddon
2014 Werribee Centrals
2013 Albion
2012 Yarraville Seddon
2011 Albion
2010 Wyndhamvale Juniors
2009 Wyndhamvale Juniors
2008 Werribee Juniors
2007 St Albans
2006 Werribee Centrals
2005 Werribee Juniors
2004 Hoppers Crossing
2003 Wyndhamvale Juniors
2002 Sunshine
2001 Deer Park
2000 Albanvale
1999 West Footscray
1998 Sunshine Heights
1997 Werribee Juniors
1996 Yarraville Juniors
1995 Williamstown Juniors
1994 Spotswood
1993 Albanvale
1992 Sunshine YC
1991 Altona City Juniors
1971 Parkside
1970 KYMCA
1969 Braybrook YCW
1968 KYMCA
1967 Braybrook
1966 ICI (Deer Park)
1965 F&Y Socials
1964 North Footscray
1963 Braybrook
1962 F.T.C.O.D
1961 Sunshine YC
1960 Seddon
2015 Sanctuary Lakes
2014 Glen Orden
2013 Newport
2012 North Footscray
2011 Glen Orden
2010 Altona Juniors
2009 Glen Orden
2008 Altona Juniors
2007 Werribee Juniors
2006 Deer Park
2005 Parkside
2004 Western Magpies
2002 Albion
2001 Hoppers Crossing
2000 Werribee Juniors
1999 Werribee Juniors
1998 Werribee Juniors
1997 North Melbourne and Kensington
1996 Rockbank
1995 Seddon
1994 Yarraville Boys
1993 Williamstown Juniors
1992 Spotswood
2015 Albanvale
2010 Williamstown Juniors
2009 Williamstown Juniors
2008 Williamstown Juniors
2007 Williamstown Juniors
1995 Hoppers Crossing
1994 St Albans
1993 Werribee Juniors
2018 Caroline Springs
2017 Yarraville Seddon Eagles
2016 Sanctuary Lakes
2013 Werribee Districts
2012 Hoppers Crossing
2011 Hoppers Crossing
1992 Hoppers Crossing
1991 Werribee Juniors
1990 Melton Juniors
1989 St Bernard's
1988 Werribee Juniors
1987 St Bernards
1986 Werribee Juniors
1985 St Bernards
1984 St Albans
1983 St Albans
1982 Deer Park
1981 Spotswood
1980 Deer Park
1979 Spotswood
1978 Spotswood
1977 West Footscray
1976 West Footscray
1975 Braybrook
1974 Spotswood
1973 Spotswood
1972 St Pauls
2018 St Bernard's 1
2017 Point Cook
2016 St Albans
2013 Caroline Springs
1990 Seddon
1989 West Footscray
1988 North Sunshine
1987 Deer Park
1986 St Albans
1985 West Footscray
1984 Hoppers Crossing
1983 Albion
1982 Wembley Park
1981 Wembley Park
1980 Seddon
1979 Parkside
1978 West Footscray
1977 Crossroads
1976 Crossroads
1975 Parkside
1974 Yarraville Boys Club
1973 Sunshine
1972 West Footscray
1989 Sunshine YCW
1988 Braybrook
1987 North Melbourne and Kensington
1986 Wembley Park
1985 North Footscray
1984 West Footscray
1988 Altona City
2018 Yarraville Seddon Eagles
2017 Spotswood
2016 Spotswood

*Combined WRFL/EDFL Competition

2018 Point Cook
2017 Point Cook
2016 Yarraville Seddon Eagles
2015 Sanctuary Lakes
2014 Werribee Districts
2013 Williamstown Juniors
2012 Yarraville Seddon
2011 Hoppers Crossing
2010 Werribee Juniors
2009 Altona Juniors
2008 Williamstown Juniors
2007 Spotswood
2006 St Bernards
2005 Werribee Juniors
2004 Altona Juniors
2003 Werribee Juniors
2002 Spotswood
2001 Werribee Juniors
2000 St Bernards
1999 St Bernards
1998 Altona Juniors
1997 Werribee Juniors
1996 St Bernards
1995 St Bernards
1994 St Bernards
1993 St Albans
1992 Albanvale
1991 Hoppers Crossing
1990 Werribee Juniors
1989 Werribee Juniors
1971 Albion
1970 Spotswood
1969 Brooklyn
1968 Spotswood
1967 Spotswood
1966 Sunshine
2018 Caroline Springs
2017 Altona Juniors
2016 Altona Juniors
2015 Werribee Centrals
2014 Wyndham Suns
2013 Sanctuary Lakes
2012 Deer Park
2011 Yarraville Seddon
2010 Caroline Springs
2009 Deer Park
2008 Caroline Springs
2007 Flemington Juniors
2006 St Albans
2005 Flemington Juniors
2004 Yarraville Juniors
2003 Wyndhamvale Juniors
2002 Werribee Juniors
2001 Western Magpies
2000 Werribee Juniors
1999 North Sunshine
1998 Wyndhamvale Juniors
1997 West Footscray
1996 Deer Park
1995 St Albans
1994 Altona City Juniors
1993 Glen Orden
1992 Altona City Juniors
1991 Spotswood
1971 Sunshine
1970 St Albans
1969 Seddon
1968 Braybrook YCW
1967 West Footscray YCW
1966 Spotswood
2016 Hoppers Crossing
2015 Williamstown Juniors
2014 Sunshine
2013 Newport Power
2012 Albion
2011 Williamstown Juniors
2010 Werribee Juniors
2009 Glen Orden
2008 North Sunshine
2007 Glen Orden
2006 Sunshine
2005 Western Magpies
2004 Werribee Centrals
2003 Sunshine Heights
2002 Hoppers Crossing (White)
2000 St Bernards
1999 Flemington Juniors
1998 North Footscray
1997 North Footscray
1996 North Sunshine
1995 St Albans
1994 West Footscray
1993 North Sunshine
1992 Newport
1991 Flemington
2010 Spotswood
2009 St Bernards
2008 Point Cook
2007 St Bernards
2006 St Bernards
2005 Glen Orden
2004 Altona Juniors
2003 Wyndhamvale Juniors (Gold)
1996 Hoppers Crossing
1995 Altona City Juniors
1994 Werribee Juniors
1993 St Albans (1)
2015 St Albans
2014 Sunbury**
2013 Pascoe Vale**
2012 Melbourne University**

**Combined WRFL/EDFL Competition

2018 Point Cook
2017 Point Cook
2016 Point Cook
2015 Williamstown Juniors
2014 Sanctuary Lakes
2013 Williamstown Juniors
2012 Williamstown Juniors
2011 Yarraville Seddon
2010 Altona Juniors
2009 Williamstown Juniors (Yellow)
2001 Williamstown Juniors
2000 Werribee Juniors (Black)
1999 Hoppers Crossing
1992 Melton Juniors
1991 St Albans
1990 Hoppers Crossing
1989 Werribee Juniors
1988 Werribee Juniors
1987 St Albans
1986 Werribee Juniors
1985 St Bernards
1984 St Bernards
1983 St Bernards
1982 Parkside
1981 A.N.B.Y
1980 Spotswood
1979 Crossroads
1978 Spotswood
1977 Crossroads
1976 KYMCA
1975 Deer Park
1974 Braybrook
1973 Braybrook
1972 Braybrook
2018 Point Cook Centrals
2017 Altona Juniors
2016 Hoppers Crossing
2015 Sunshine Heights
2014 St Albans
2013 Werribee Districts
2012 Old Westbourne
2011 Point Cook
2010 Williamstown Juniors (Blue)
1990 West Footscray
1989 Deer Park
1988 Albion
1987 St Albans
1986 Parkside
1985 St Albans
1984 Hoppers Crossing
1983 St Albans
1982 West Footscray
1981 Seddon
1980 Seddon
1979 West Footscray
1978 Kingsville
1977 Sunshine YCW
1976 Albion
1975 Kingsville YCW
1972 Yarraville Boys Club
2017 Sunshine Heights
2016 Point Cook
2015 Sunshine
2013 Altona Juniors
1990 North Melbourne and Kensington
1989 West Newport Juniors
1988 Port Melbourne Colts
1987 West Footscray
1986 Braybrook
1985 Wembley Park
1984 Williamstown Juniors
2018 Williamstown Juniors
2017 Williamstown Juniors
2016 St Bernards
2015 Williamstown Juniors
2014 Yarraville Seddon
2013 Caroline Springs
2012 St Bernards
2011 Williamstown Juniors
2010 St Bernards
2009 St Bernards
2008 Werribee Juniors
2007 Altona Juniors
2006 Hoppers Crossing
2005 Williamstown Juniors
2004 St Bernards
2003 Werribee Juniors
2002 Altona Juniors
2001 Werribee Juniors
2000 Spotswood
1999 Werribee Juniors
1998 St Bernards
1997 St Bernards
1996 St Bernards
1995 Werribee Juniors
1994 Werribee Juniors
1993 Hoppers Crossing
1992 Hoppers Crossing
1991 Albanvale
1990 Hoppers Crossing
1989 Hoppers Crossing
1988 Werribee Juniors
1971 Braybrook
1970 Spotswood
2018 Werribee Districts
2017 Werribee Centrals
2016 Spotswood
2015 Yarraville Seddon
2014 Altona Juniors
2013 Werribee Centrals
2012 Flemington Juniors
2011 Altona Juniors
2010 Flemington Juniors
2009 St Albans
2008 Deer Park
2007 Albion
2006 Albanvale
2005 Port Melbourne Colts
2004 Albanvale
2003 Albion
2002 Albion
2001 Western Magpies
2000 Hoppers Crossing
1999 Werribee Juniors
1998 Hoppers Crossing
1997 Rockbank
1996 Wyndhamvale Juniors
1995 Seddon
1994 Spotswood
1993 Flemington Juniors
1992 St Albans
1991 Deer Park
2018 Wyndhamvale
2016 Flemington Juniors
2015 Williamstown Juniors
2014 Deer Park
2013 Hoppers Crossing
2012 North Footscray
2011 Williamstown Juniors
2010 Glen Orden
2009 Caroline Springs
2008 North Footscray
2007 Altona Juniors
2006 Sunshine
2005 Deer Park
2004 St Bernards
2003 North Footscray
2002 Parkside
2001 Albion
2000 Western Magpies
1999 Yarraville Juniors
1998 Wyndhamvale Juniors
1997 Kealba
1996 Sunshine Heights
1995 A.N.B.Y
1994 Seddon
1993 East Brunswick
1992 Flemington
1991 Altona City Juniors
2008 Williamstown Juniors
2018 Williamstown Juniors
2017 Caroline Springs
2016 Aberfeldie*

*Combined WRFL/EDFL Competition

2018 Williamstown Juniors
2017 Werribee Centrals
2015 St Bernards
2014 Point Cook
2013 Williamstown Juniors
2012 Werribee Districts
2011 Williamstown Juniors
2010 Caroline Springs
2009 St Bernards
2008 Williamstown Juniors
2007 Williamstown Juniors
2006 Altona Juniors
2005 Williamstown Juniors
2004 Altona Juniors
2003 Williamstown Juniors
2002 Werribee Juniors (Blue)
2001 Werribee Juniors (Gold)
2000 Werribee Juniors (Gold)
1999 Williamstown Juniors
1998 Altona Juniors
1997 St Bernards
1996 Werribee Juniors
1995 Altona City Juniors
1994 St Albans
1993 Williamstown Juniors
1992 Hoppers Crossing
1991 Hoppers Crossing
1990 Albanvale
1989 Hoppers Crossing
1988 Hoppers Crossing
1987 Melton Juniors
1986 St Albans
1985 St Albans
1984 Melton Juniors
1983 St Albans
1982 St Albans
1981 St Albans
1980 Albion
1979 Albion
1978 Deer Park
1977 Albion
1976 West Footscray
1975 Crossroads
1974 Spotswood
1973 KYMCA
1972 KYMCA
2018 Spotswood
2017 Altona Juniors
2015 Hoppers Crossing
2014 Flemington Juniors
2013 Hoppers Crossing
2012 Old Westbourne
2011 Old Westbourne
2010 Hoppers Crossing
2009 Yarraville Seddon Eagles
2008 Werribee Juniors
2007 Hoppers Crossing
2006 Old Westbourne
2005 Yarraville Juniors
2004 Werribee Juniors
1991 St Albans
1990 St Albans
1989 Deer Park
1988 Albion
1987 Albanvale
1986 Albion
1985 Port Melbourne Colts
1984 Werribee Juniors
1983 St Albans
1982 St Albans
1981 St Albans
1980 Deer Park
1979 St Albans
1978 Kingsville
1977 Yarraville Boys
1976 Albion
1975 St Albans
1974 Crossroads
1972 St  Pauls
2018 Newport Power
2017 Werribee Centrals
2015 Sunshine Heights
2014 Point Cook
2013 Werribee Districts
2009 Hoppers Crossing
2007 Altona Juniors
1990 Spotswood
1989 Wyndhamvale
1988 Spotswood
1987 West Newport
1986 St Brendans N.C
1985 Port Melbourne Colts
1984 Sunshine Heights
2016 Williamstown Juniors
2016 Altona Juniors
1979 A.N.B.Y
1978 Albion
1983 St Albans
1982 St Albans
1981 St Albans
1980 Deer Park
1983 St Albans
1982 Melton Bloods
1981 Kingsville